Imprezy firmowe

Wspólne chwile dla lepszej integracji

Czas na integrację

Miejsce z klimatem

Pod Kasztanami to doskonałe miejsce na zorganizowanie imprezy integracyjnej i spotkań biznesowych. Dysponujemy dwiema salami, które sprawdzą się zarówno w przypadku małych, jak i dużych spotkań.

Menu

W trakcie trwania tego typu wydarzeń zapewniamy dostosowany do Państwa potrzeb catering z menu specjalnie dopasowanym do indywidualnych potrzeb. W trakcie przyjęcia zapewniamy również pełen serwis kawowy.

Bar

Nasz bar zaopatrzony jest w wiele rodzajów alkoholi, w tym wódek, whisky, piw, koniaków czy win. Nie zabraknie również szerokiego wyboru napoi bezalkoholowych.

Pod Kasztanami to doskonałe miejsce na zorganizowanie imprezy integracyjnej i spotkania biznesowego. Dysponujemy dwiema salami, które sprawdzą się zarówno w przypadku małych, jak i dużych spotkań.
Ogródek

Dodatkowym atutem jest również przestrzeń wokół restauracji. Nasz ogródek doskonale sprawdzi się jako miejsce na spokojny odpoczynek.

Atmosfera

Oferujemy miłą atmosferę i fachową obsługę, która dołoży wszelkich starań, aby zapewnić Państwu wspólny czas, który spełni wszystkie oczekiwania.

Dla dobrej zabawy

Pod Kasztanami to nie tylko miejsce. W naszej restauracji dbamy o to, aby nasi klienci byli zadowoleni. Zapewniamy odpowiednie udogodnienia, które z pewnością sprawią, że wspólne chwile będą wyjątkowe.
NAGŁOŚNIENIE

Pod Kasztanami znajdą Państwo profesjonalne nagłośnienie wraz z bezprzewodowymi mikrofonami, które pozwolą Państwu bawić się bez ograniczeń.

CATERING

Podczas imprezy firmowej zapewniamy catering z menu dopasowanym do Państwa potrzeb. W trakcie wydarzenia zapewniamy również pełen serwis kawowy.